logoApartmány Danica *** Grebastica

StarStarStarStar

Tyto prostorné, luxusní, komfortní apartmány se nacházejí v blízkosti moře, cca 80 m, v malé obci Grebaštica mezi Šibenik a Primošten. Jsou moderně a dobře vybavené a poskytují výjimečné pohodlí během svého pobytu. S velkou terasou nabízí úchvatný výhled na moře a záliv. Zde budete trávit příjemné chvíle, protože výhled z terasy, je prostě úchvatný. K dispozici jsou tři apartmány. Centrum se nachází ca.200m, tam jsou obchody, restaurace, pizzerie, kavárny a cocktail bar na pláži s krásnou terasou, kde se můžete pobavit až do pozdních nočních hodin, a zábavní zařízení.

Grebaštica je malé místo s velmi teplé a přívětivé nebudete cítit jako cizinec. Výhled z domu s výhledem na krásnou zahradu a dvůr se spoustou květin, v nichž je fontána, dětské houpačky, venkovní sprcha, a zároveň budete mít výhled na moře. Hosté mají k dispozici vlastní parkoviště pro 10 aut.

Nabízíme také kotviště.
Pokud se během dovolené chcete neomezené využívání internetu, tím pravým místem pro naše hosty nabízíme zdarma neomezené používání internetu ve všech apartmánech.Spustit a biciklirati vás na okolních svazích mezi olivovými háji v okolí. Máte-li chuť a nápady týkající se plachtění, motorové nebo něco takového se všemi dříve zmíněný má úvaz pro člun, pokud přijedete lodí, takže můžete využít této aspekt "těší".
Dům se nachází v ideální poloze mezi dvěma plážemi, ve vzdálenosti 100 -200 m, v oáze harmonie zelené, moře a slunce, obklopen upravenými zahradami a s výhledem ze všech bytů v křišťálově čisté moře, a ve večerních a nočních hodinách úplný klid a ticho v noci příjemné pro spí.