logoApartamenty Danica *** Grebaštica

StarStarStarStar

Te przestronne, luksusowe i komfortowe apartamenty położone są blisko morza o 80 metrów, w małej miejscowości Grebastica między Sibenik i Primosten. Są nowocześnie i dobrze wyposażone i zapewniają wyjątkowy komfort podczas pobytu. Z dużego tarasu rozciąga się piękny widok na morze i zatokę. Tutaj można spędzić relaksujące chwile, bo widok z tarasu jest po prostu zapiera dech w piersiach. Istnieją trzy apartamenty. W centrum znajduje się ca.200m, znajdują się sklepy, restauracje, pizzerie, kawiarnie i koktajl bar na plaży z pięknym tarasem, gdzie można się bawić do późna w nocy i lokali rozrywkowych.

Grebastica to mała miejscowość z bardzo ciepły i przyjazny nie będzie czuć się obco. Widok z domu z widokiem na piękny ogród i dziedziniec z dużą ilością kwiatów, w którym znajduje się fontanna, huśtawki dla dzieci, prysznic na zewnątrz, a jednocześnie masz widok na morze. Goście mają do dyspozycji parking na 10 samochodów.

Oferujemy również cumowania.
Jeśli w czasie wakacji chcesz nieograniczonego korzystania z Internetu, miejscem dla naszych gości oferujemy bezpłatny nieograniczony dostęp do Internetu we wszystkich apartamentach. Uruchom i biciklirati Cię na okolicznych stokach wśród gajów oliwnych w pobliżu. Jeśli masz chęć i pomysłów związanych z żeglarstwa, motorówek, czy coś w tym stylu z wszystkimi wcześniej wspomniany mają kotwiczenia łodzi jeśli się łodzi, tak aby można było skorzystać z tego aspektu "cieszenia się".
Dom położony jest w idealnym miejscu między dwoma plażami, w odległości 100 -200m, w oazie harmonii w otoczeniu zadbanych ogrodów i widoki z wszystkich apartamentów w krystalicznie czystym morzu zieleni, morza i słońca, oraz w godzinach wieczornych i nocnych godzin pełnego spokoju i ciszy nocy przyjemny dla spania.